Zaproszenie do uczestnictwa w seminarium pt. ,,Zdrowy Senior”

Szanowni Państwo

Wójt gminy w Nowych Piekutach oraz Podlaski Uniwersytet Trzeciego Wieku we współpracy z posłem na Sejm RP Mieczysławem Baszko zapraszają mieszkańców do udziału w bezpłatnym seminarium pt. „Zdrowy Senior” przeznaczonego na aktywizację osób 50+.

Uczestnicy projektu wezmą udział w spotkaniu integracyjno szkoleniowych. Seminarium obejmuje wykłady ze zdrowego odżywiania, warsztaty gastronomiczne oraz występy artystyczne zespołu CYGAŃSKIE SERCA. Uczestnikom zapewnione będą materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i uroczysty obiad. Szkolenie odbędzie się 10 października 2019 roku (tylko jeden dzień), w Pensjonacie SOSNOWE ZACISZE, Ignatki Osiedle ul. Leśna 20 w Kleosinie. Seminarium rozpocznie się o godzinie 16.00.

Transport oraz wszystkie koszty związane z wyjazdem pokrywają organizatorzy. Wyjazd autokarem około godziny 14.30, a powrót po uroczystej kolacji która zaplanowana jest na godzinę 19.00.

Podlaski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w seminarium. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 września 2019 roku w Urzędzie Gminy pokój nr. 12.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.