Wyniki konkursów 2020

Protokół z Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej

W dniu 23 listopada 2020r. komisja konkursowa w składzie:

  1. Ewa Pruszyńska – przewodniczący
  2. Monika Rogalewska
  3. Sylwia Kępista
  4. Małgorzata Szpakowska
     dokonała oceny 13 utworów  zgodnie z następującymi kryteriami:

– dobór repertuaru / wartości artystyczne utworów

 – umuzykalnienie, dykcja – prezencja muzyczna (kostiumy)

– pomysłowość,

– naturalna i przekonywująca interpretacja.

L  lp. Imię i nazwisko Miejsce
  PRZEDSZKOLE  
1. Daria Brzozowska II
2. Julia Makarewicz II
3. Karol Jabłoński II
4.  Zofia Makarewicz I
5. Zuzanna Żochowska I
  Klasy I-III  
1. Zuzanna Olędzka II
2. Amelia Gaczkowska I
3. Daniel Średnicki II
  KLASY IV-VI  
1. Zuzanna Średnicka II
2. Zuzanna Jabłońska I
  DOROŚLI  
1. Barbara Markowska I
  RODZINA/ ZESPÓŁ  
1. Agata i Zofia Roszkowskie I
2. Daria Brzozowska i Wiktoria Walczuk I

Protokół z Gminnego Konkursu Poezji Patriotycznej

W dniu 23 listopada 2020r. komisja konkursowa w składzie:

  1. Ewa Pruszyńska – przewodniczący
  2. Monika Rogalewska
  3. Sylwia Kępista
  4. Małgorzata Szpakowska

 dokonała oceny 8 wierszy zgodnie z następującymi kryteriami:

* dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie,
* interpretacja tekstu,
* ogólny wyraz artystyczny (uzasadniony gest sceniczny, element ruchu, strój )

L  lp. Imię i nazwisko Miejsce
  PRZEDSZKOLE  
1. Maria Roszkowska I
2. Zuzanna Żochowska II
  Klasy I-III  
1. Kacper Markowski II
2. Piotr Żochowski I
3. Daniel Średnicki III
4. Amelia Laskowska I
5. Zuzanna Olędzka II
  KLASY IV-VI  
1. Zuzanna Średnicka I

Protokół z Konkursu Bożonarodzeniowego dla Michasia Boguckiego
 „Otwórz serce na święta”

W dniu 14 grudnia 2020r. komisja konkursowa w składzie:

  1. Ewa Pruszyńska – przewodniczący
  2. Monika Rogalewska
  3. Sylwia Kępista
  4. Małgorzata Szpakowska

 dokonała oceny 49 prac zgodnie z następującymi kryteriami:

  • Pomysłowość i oryginalność
  • Estetyka wykonania
L  lp. Uczestnicy konkursu Miejsce
KATEGORIA PRZEDSZKOLE
1. Anita Szymborska I
2. Karol Jabłoński I
  KATEGORIA KLASY I-III  
3. Martyna Grodzka I
4. Kamil Skłodowski I
5. Karol Piętka II
6. Daniel Średnicki II
7. Piotr Lubowicki III
8. Amelia Gaczkowska III
9. Szymon Lubowicki WYRÓŻNIENIE
10. Oliwier Łapiński WYRÓŻNIENIE
11. Zuzanna Olędzka WYRÓŻNIENIE
12. Kacper Markowski WYRÓŻNIENIE
  KATEGORIA KLASY IV-VI  
13. Zuzanna Średnicka I
14. Mateusz Chim II
15. Wiktoria Drągowska III
16. Zuzanna Jabłońska III
17. Łucja Szymborska WYRÓŻNIENIE
18. Oliwia Franczuk WYRÓŻNIENIE
19. Szymon Gaczkowski WYRÓŻNIENIE
20. Adam Rybicki WYRÓŻNIENIE
KATEGORIA KLASY VII-VIII  
21. Krystian Dzieniszewski I
22. Magdalena Kulesza II
23. Emilia Grodzka III
24. Michalina Drągowska WYRÓŻNIENIE
25. Julia Franczuk WYRÓŻNIENIE
  MŁODZIEŻ 15-18  
26. Olga Grodzka I
27. Weronika Roszkowska I
  DOROŚLI  
28. Anna Kruszewska I
29. Danuta Żera I
30. Agata Dzieniszewska II
31. Anna Jabłońska II
32. Elwira Uszyńska III
33. Aleksandra Uszyńska III
34. Dorota Jabłońska III
35. Jolanta Kulesza III
36. Ewa Maciuszko WYRÓŻNIENIE
37. Krystyna Popławska WYRÓŻNIENIE
38. Ewelina Makarewicz WYRÓŻNIENIE
39. Anna Jaźwińska WYRÓŻNIENIE
40. Anna Średnicka WYRÓŻNIENIE
41. Małgorzata Jabłońska WYRÓŻNIENIE
42. Barbara Markowska WYRÓŻNIENIE
43. Zofia Buks WYRÓŻNIENIE
  RODZINA  
44. Dariusz, Sebastian Średniccy I
45. Maria, Michał, Bogumiła, Piotr Rząca II
46. Lidia, Alicja Niemyjskie III
47. Ewelina, Jakub, Łukasz, Julia Rząca III
48. Joanna, Kamil, Mikołaj, Matylda Kostro WYRÓŻNIENIE
49. Anna, Daria, Piotr Brzozowscy WYRÓŻNIENIE
  WTZ nr 2 w Starych Raciborach Praca poza konkursem

Wszystkie prace zostały wystawione na licytację na stronie: Michaś Bogucki walczy z SMA licytacje. Na licytację został tez przekazany stroik wykonany przez WTZ nr2 w Starych Raciborach.  Kwota uzyskana z licytacji prac wyniosła 2 570 zł i 15 euro.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności (GOK). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.