UWAGA !!! KOMUNIKAT!!!

W związku z planowanym zamknięciem przejazdu drogi powiatowej w Jabłoni Jankowcach w kierunku Jabłoni Kościelnej od jutra tj. 25.01.2023r. informuję wszystkich mieszkańców i użytkowników drogi, iż nie ma mojej jako Wójta Gminy Nowe Piekuty zgody na zamknięcie niniejszego przejazdu i nie będzie dopóki firma Intercor przebudowująca kolej nie utwardzi w stopniu zadowalającym planowanego objazdu na odcinku Jabłoń Piotrowce – Moczydły Jakubowięta. Planowany objazd miał być wyremontowany i utwardzony do dnia dzisiejszego tj. 24.01.2023r. co nie zostało wykonane nawet w najmniejszym stopniu.

W związku z powyższym informuję iż przejazd drogą powiatową Jabłoń Jankowce w kierunku Jabłoni Kościelnej odbywał się będzie do czasu wykonania przez firmę Intercor wymaganych prac polegających na utwardzeniu i wyrównaniu planowanego objazdu.

O ponownym terminie zamknięcia przejazdu przez Jabłoń Jankowce poinformuję Państwa w następnym komunikacie.

Z poważaniem

Marek Kaczyński

Wójt Gminy Nowe Piekuty

UWAGA!!!

Ponadto informuję iż wszystkie drogi znajdujące się w obrębie przebudowy kolei tj. wokół przejazdów kolejowych Jabłoń Dąbrowa i Jabłoń Kościelna są to drogi powiatowe.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM O WSZELKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCIACH ZWIĄZANYCH Z UŻYTKOWANIEM DRÓG POWIATOWYCH W OBRĘBIE PRZEBUDOWY KOLEI PROSZĘ NIEZWŁOCZNIE INFORMOWAĆ ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

   Tel. 86 275 74 81  e-mail: biuro@zdpwm.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.