Stypendia Wójta Gminy Nowe Piekuty za wysokie wyniki w nauce dla uczniów z ZSP w Nowych Piekutach oraz ZSP w Jabłoni Kościelnej

W dniu 8 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowych Piekutach oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jabłoni Kościelnej odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Wójta Gminy Nowe Piekuty dla uczniów z najwyższymi wynikami w nauce oraz wysokie osiągnięcia w sporcie.

Wręczenia stypendiów na ręce rodziców uzdolnionych uczniów dokonał Pan Marek Kaczyński Wójt Gminy Nowe Piekuty wraz z Panem Arturem Żochowskim Przewodniczącym Rady Gminy Nowe Piekuty.

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Piekutach którzy otrzymali stypendia Wójta za wysokie wyniki w nauce:

  1. Natalia Drewnowska klasa IV
  2. Agata Komar klasa IV
  3. Oliwia Gierałtowska klasa Va
  4. Juliusz Żochowski klasa Vb
  5. Lena Łopieńska klasa VIb
  6. Kamil Skłodowski klasa VIb
  7. Szymon Wnorowski klasa VIb
  8. Paweł Osmólski klasa VIIa
  9. Łukasz Dąbrowski klasa VIIb
  10. Bartosz Dołęgowski VIIb
  11. Wiktoria Falkowska klasa VIIb
  12. Aleksandra Kunicka klasa VIII
  13. Jan Jabłoński klasa VIII

Uczniowie którzy otrzymali stypendia za osiągnięcia sportowe:

  1. Maja Szydłowska klasa VIII
  2. Jan Jabłoński klasa VIII

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jabłoni Kościelnej którzy otrzymali stypendia Wójta za wysokie wyniki w nauce:

  1. Amelia Laskowska klasa IV
  2. Lena Śliwowska klasa IV
  3. Amelia Gaczkowska klasa V
  4. Anna Brzozowska klasa VII
  5. Kinga Bagińska klasa VII
  6. Milosz Olędzki klasa VII
  7. Maja Niemyjska klasa VII
  8. Rafał Dąbrowski Klasa VIII
  9. Łucja Szymborska klasa VIII
  10. Szymon Gaczkowski klasa VIII
  11. Blanka Uszyńska klasa VIII

Uczniowie którzy otrzymali stypendia za szczególne osiągnięcia:

  1. Anita Szymborska klasa II
  2. Daria Brzozowska klasa III
  3. Amelia Gaczkowska klasa V
  4. Jan Godlewski klasa V
  5. Maja Niemyjska klasa VII
  6. Szymon Gaczkowski klasa VIII
  7. Mateusz Chim klasa VIII
  8. Mikołaj Dąbrowski klasa VIII
  9. Miłosz Olędzki klasa VII
  10. Laura Laskowska klasa VIII

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom i opiekunom.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wręczenia stypendiów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.