PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ PANA JANA RZYMSKIEGO

We wtorek 27 kwietnia 2021r. w Urzędzie Gminy w Nowych Piekutach odbyło się pożegnanie Pana Jana Rzymskiego Kierownika Referatu IKOŚiR, który po 25 latach pracy na rzecz Gminy Nowe Piekuty przechodzi na zasłużona emeryturę.

Podziękowanie za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz lokalnego samorządu w imieniu wszystkich pracowników urzędu gminy, jednostek podległych i radnych złożył Wójt Gminy Pan Marek Kaczyński.

Przejście na emeryturę to szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić, zwłaszcza jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Sumienny i lojalny pracownik to skarb dla każdej firmy niezależnie od branży. Po wielu latach przychodzi jednak czas pożegnania. Choć emerytura stanowi koniec kariery zawodowej, to nie należy zapominać, że wyznacza także nowy etap w życiu człowieka. 

Drogi Panie Janku, dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszej Gminie. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pan o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Chcemy zapewnić Pana, że będzie Pan u nas zawsze mile widzianym gościem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.