Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego

W dniu dzisiejszym w naszej gminie świętowaliśmy „Złote Gody” par małżeńskich. W gronie Szacownych Jubilatów znaleźli się Państwo:

Helena i Kazimierz Brzozowscy

Stefania i Jerzy Dąbrowscy

Alicja i Wiesław Górscy

Alina i Józef Jankowscy

Halina i Józef Jabłońscy

Danuta i Mieczysław Jabłońscy

Genowefa i Jan Jabłońscy

Helena i Stanisław Kalinowscy

Zofia i Kazimierz Kulesza

Halina i Wiesław Konopka

Danuta i Kazimierz Korzuń

Regina i Jan Krasowscy

Marianna i Jan Matusieccy

Marianna i Kazimierz Markowscy

Halina i Tadeusz Mystkowscy

Halina i Tadeusz Saniewscy

Elżbieta i Stanisław Skłodowscy

Krystyna i Zbigniew Zalewscy


Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. o godz. 9.30 celebrowana przez Ks. Proboszcza Kanonika Tadeusza Sołtysika oraz Księży Misjonarzy. Podczas Mszy Św. Szanowni Jubilacji odnowili przysięgę małżeńską.

Dalsza część uroczystości odbyła się w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach gdzie szanowni Jubilaci z rąk Wójta Gminy w Nowych Piekutach – Pana Marka Kaczyńskiego oraz Pana Artura Żochowskiego – Przewodniczącego Rady Gminy Nowe Piekuty otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Przy symbolicznej lampce szampana oraz poczęstunku nie zabrakło toastów, życzeń, a także ciepłych słów i wspomnień.

Z wielkim szacunkiem i podziwem patrzyliśmy na pary, które przez ponad 50 lat trwają w swoim związku, wspierając się wzajemnie w dobrych i złych chwilach swego życia, pokonując wszelkie trudności narzucone przez los.

Ten piękny jubileusz był także okazją, aby zatrzymać się, pomyśleć i spojrzeć wstecz na to co udało się osiągnąć i przeżyć. Uroczystość uświetnił występ Chóru „Swojskie Melodie” na czele z Panem Andrzejem Rybickim.

Dziękujemy Szanownym Jubilatom za tak liczne uczestnictwo w uroczystości i życzymy wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, samych pogodnych dni na dalszej drodze życia oraz przeżywania w pomyślności kolejnych rocznic swojego ślubu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.