Harmonogram Turniejów o Puchar Wójta Gminy Nowe Piekuty

OGŁOSZENIE

 Wójt Gminy Nowe Piekuty informuje, iż :

  1. W dniu 22.03.2015 r., w hali sportowej w Jabłoni Kościelnej zorganizowany zostanie Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowe Piekuty, dla młodzieży ponadgimnazjalnej i dorosłych. Drużyny które chcą wziąć udział w tym turnieju prosimy o złożenie listy zawodników wraz oświadczeniami o zapoznaniu się z regulaminem rozgrywek, do dnia 20.03.2015 r., w Urzędzie Gminy do Karola Kuleszy.  W przypadku zawodników którzy nie ukończyli 18 lat do zgłoszenia należy dołączyć również zgodę rodzica (prawnego opiekuna) wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem rozgrywek.
  2. W dniu 29.03.2015 r., w hali sportowej w Jabłoni Kościelnej zorganizowany zostanie Turnieju Tenisa Stołowego. Osoby które chcą wziąć udział w zawodach proszone są o zgłoszenie do dnia 27.03.2014 r., w Urzędzie Gminy Nowe Piekuty do Karola Kuleszy, lub Animatorów pracujących na boiskach ORLIK

Zawodników biorących udział w turniejach obowiązuje obuwie sportowe miękkie z nie brudzącą podeszwą, oraz strój sportowy.

Regulaminy rozgrywek oraz szczegółowe informacje można uzyskać u Karola Kuleszy w Urzędzie Gminy Nowe Piekuty, pod nr tel. 86 476 15 2086 476 15 20 wew. 23 lub u Animatorów zatrudnionych na boiskach ORLIK.

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.