Dzień Seniora w Nowych Piekutach

14 listopada to Ogólnopolski Dzień Seniora. Święto ma na celu, m. in. docenienie ogromnej roli seniorów, popularyzowanie ich udziału w życiu kulturalnym i społecznym. Z tej okazji 15 listopada Zarząd Klubu Seniora w Nowych Piekutach zorganizował Bal Seniora w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa. Uroczystość rozpoczął występ Zespołu Folklorystycznego „Klepaczanki”, który przyjechał wraz z Panią Izabelą Dąbrowską Dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Przybyli goście, na czele z Panem Markiem Kaczyńskim Wójtem Gminy Nowe Piekuty oraz Panią Moniką Rogalewską Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowych Piekutach, złożyli seniorom serdeczne życzenia. Imprezę uświetnił również występ Chóru „Swojskie Melodie”, który od lat działa przy Gminnym Ośrodku kultury w Nowych Piekutach.

Obchody Dnia Seniora to doskonała okazja do integracji osób w kwiecie wieku z naszego środowiska lokalnego. Był to piękny czas wspólnego świętowania, rozmów, zabawy, a także wzruszeń.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności (GOK), Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.