SPR coraz bliżej awansu do I ligi!

SPR coraz bliżej awansu do I ligi!

Trwa sezon Warszawsko-Mazowieckiej II Ligi Piłkarzy Ręcznych. Do jego zakończenia pozostało zaledwie pięć spotkań, a liderem tabeli jest SPR Nowe Piekuty.

Podopieczni Norberta Marksa są na zwycięskiej fali. W tym roku kalendarzowym rozegrali cztery spotkania i zgarnęli pełną pulę punktów. Nowopiekuccy szczypiorniści są na pierwszym miejscu tabeli II ligi grupy III.

W niedzielę ekipa SPR podejmował u siebie SMS ZPRP II Płock. Mecz zakończył się wynikiem 31:27.

SPR Nowe Piekuty – SMS ZPRP II Płock 31:27 (15:12)

SPR: Karol Pruszyński (9), Marcin Piekutowski (9), Hubert Filipiuk (6), Mateusz Puchalski (3), Jakub Bartosiak (3), Arkadiusz Gumieniak (1), Patryk Niesterowicz, Sebastian Roszkowski, Piotr Brzozowski, Karol Roszkowski, Marcin Tekień, Michał Jaroszewicz, Adrian Kostro, Wojciech Stec, Krystian Niemyjski, Przemysław Kalinowski

W tym sezonie przyświeca nam jeden cel, a mianowicie awans do pierwszej ligi. Dokonaliśmy wzmocnień, nowi zawodnicy zaaklimatyzowali się w naszym zespole, w naszym środowisku. Powstał zgrany kolektyw, który rozwijamy podczas treningów i to przynosi efekty. Zwycięstwo z SMS-em nas cieszy. Kolokwialnie mówiąc „zwykły dzień w biurze” (śmiech) – powiedział rozgrywający Karol Pruszyński.

Każda wygrana zbliża nas do awansu do pierwszej ligi. Chcemy dokonać historycznego wyczynu, by podlaska drużyna zagrała na tym szczeblu rozgrywek. W końcu mamy zespół, który może tego dokonać. Prosimy sympatyków szczypiorniaka o wsparcie z trybun i trzymanie za nas kciuków – dodał rozgrywający Marcin Piekutowski.

Cieszymy się ogromnie z kolejnego sukcesu naszej wspaniałej drużyny piłki ręcznej SPR Nowe Piekuty, który przybliża nas do awansu do I Ligi. Serdecznie gratulujemy wygranej i prosimy wszystkich o wsparcie w każdy możliwy sposób. Dziękujemy bardzo za wspaniałe emocje i tak piękne promowanie Gminy Nowe Piekuty na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy kolejnych wygranych !

Marek Kaczyński

Wójt Gminy Nowe Piekuty

wraz ze współpracownikami


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.