Zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Zakończenia roku szkolnego 2018/2019 tradycyjnie rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej szkół, gdzie nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru oraz odśpiewanie hymnu państwowego.

W tym dniu najstarsi uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów polonezem, wierszem i piosenką oficjalnie pożegnali się z murami szkoły. Następnie nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw i nagród. Na uroczystość przybyli rodzice, przedstawiciele władz samorządowych oraz Rady Rodziców.

Wójt Gminy, Pan Marek Kaczyński podziękował nauczycielom, rodzicom, a przede wszystkim dzieciom i młodzieży za ciężką pracę oraz życzył udanego i bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, interesujących podróży oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

W szkole podstawowej w Jabłoni Kościelnej Troje nauczycieli: Pani Iwona Szymborska, Pan Tomek Gosk oraz Pan Jacek Drągowski zostali wyróżnieni za osiągnięcia na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

W Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach
wyróżnieni za osiągnięcia na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej zostali : . W Nowych Piekutach odbyło się również oficjalne pożegnanie odchodzącego na zasłużoną emeryturę Pana Jana Pogorzelskiego wieloletniego nauczyciela historii. W imieniu całej społeczności gminnej dziękujemy Panu za wieloletnią pracę na rzecz dzieci i młodzieży, za podejmowanie różnorodnych działań i aktywność oraz kształtowanie właściwych postaw.

Następnie Dyrektorzy wraz z wychowawcami wręczyli najlepszym uczniom pozostałych klas świadectwa, nagrody oraz podziękowania ich rodzicom. Po oficjalnym apelu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do własnych klas aby we własnym gronie dokończyć zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.