Stowarzyszenie Pomocy Szansa ogłasza nabór na stanowisko pracy LOGOPEDA

W związku z realizacją projektu „Niepubliczny klub dziecięcy „Akademia Malucha” szansą na powrót rodziców z gminy Szepietowo i Nowe Piekuty na rynek pracy” współfinansowany jest ze środków

Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Podlaskiego, Działanie 2.2

Stowarzyszenie Pomocy Szansa ogłasza nabór na stanowisko pracy  LOGOPEDA

Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy z dziećmi w Klubie dziecięcym „Akademia Malucha”  w Kostrach Noskach

Lp.

Nazwa stanowiska pracy

Przewidywane minimalne kwalifikacje i wymogi

Forma zatrudnienia

Liczba miejsc Wymagane  dokumenty
1 Logopeda Osoba na w/w stanowisku powinna posiadać ukończony kierunek studiów upoważniający do prowadzenia zajęć logopedycznych i uprawnienia do pracy z dziećmi.

Mile widziane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi w wieku 1-3 lata.

Oczekiwania:

Dyspozycyjność, otwartość, kreatywność, odpowiedzialność, bardzo dobry kontakt z małymi dziećmi w wieku 1-3 lata.

umowa

zlecenie (średnio 16 godzin w miesiącu)

1
  • CV
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i  posiadane wykształcenie
Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie zajęć logopedycznych indywidualnych i  grupowych,
  2. Stymulowanie prawidłowego rozwoju mowy u dzieci,
  3. Prowadzenie obserwacji, diagnozy dzieci,
  4. Współpraca z pracownikami klub oraz współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do klubu dziecięcego, w szczególności przez prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi na temat rozwoju mowy itd.,
  5. Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

INFORMACJE  DODATKOWE

Miejsce prac: Kostry Noski 37 18-212 Nowe Piekuty

Firma: Stowarzyszenie Pomocy Szansa

Termin rozpoczęcia pracy: listopad 2017

Miejsce złożenia dokumentacji :  Stowarzyszenie Pomocy Szansa  Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno  Wychowawczy Kostry Noski 37 18-212 Nowe Piekuty lub mailowo na adres mc1@spszansa.pl

Termin złożenia dokumentacji: do 17 listopada 2017 roku

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 508 716 946 lub mc1@spszansa.pl

Uwaga – ważne!

Prosimy o nie  składanie oryginałów dyplomów, Stowarzyszenie nie będzie odsyłać.  W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.