SPRawdzian w Rudce

Przerwa zimowa dobiega końca. SPR Nowe Piekuty wraca do gry. W najbliższą niedzielę zmierzy się Ełckim Klubem Sportowym Szczypiorniak.

Piekuccy szczypiorniści drugą rundę rozgrywek III Ligi rozpoczynają z pozycji lidera. Utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli na pewno nie będzie łatwe. Przed nimi cztery mecze, a pierwszy odbędzie się już w niedzielę.

Do Rudki, gdzie SPR podejmuje swoich przeciwników, przyjedzie zespół z Ełku. Szczypiorniak
w pierwszej rundzie dwukrotnie wygrywał i dwukrotnie przegrywał. Obecnie zajmują trzecie miejsce.

Po stronie rywala na pewno trzeba zwrócić uwagę na Adriana Wojciechowskiego, Artura Bućko oraz Kamila Jabłońskiego. Ci zawodnicy znaleźli się w „dziesiątce” najlepszych strzelców po pierwszej rundzie.

Przypomnijmy, że wyjazdowy mecz do Ełku był bardzo trudny. Po pierwszej połowie Szczypiorniak był na prowadzeniu (14:13). Dopiero w drugiej połowie, dzięki doskonałej grze Karola Pruszyńskiego, Marcina Piekutowskiego i Rafała Kostro, SPR wyszedł na prowadzenie i ostatecznie wygrał to spotkanie 32:29.

Rewanż z EKS-em będzie trudny. Ta przerwa mogła nas nieco wybić z rytmu. Ciężko pracowaliśmy na treningach i mam nadzieję, że przyniesie to oczekiwany efekt. Musimy skupić się na dobrzej grze
w obronie oraz skuteczności w ataku. Wracamy do rozgrywek, więc będzie to sprawdzian naszej formy. Oby z happy endem
– powiedział Marcin Piekutowski, lider klasyfikacji strzelców.

SPR Nowe Piekuty zaprasza wszystkich na niedzielne spotkanie. – Nasi kibice robią niesamowitą atmosferę. Cieszymy się, że tak licznie przybywają na nasze mecze. Mam nadzieję, że tym razem również nas nie zawiodą. Zapraszam wszystkich na to spotkanie! Do zobaczenia – zachęcał Adrian Kostro.

SPR Nowe Piekuty – EKS Szczypiorniak
Termin:
11.02.2018, godz. 13:30
Miejsce: Hala Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce

Ze sportowym pozdrowieniem

Aneta Dorotkiewicz

Sekretarz SPR Nowe Piekuty

SPR - EKS

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.