SPR ZAGRA DLA MICHASIA!!

W najbliższą sobotę, w Białymstoku, odbędzie się mecz miejscowego Bestiosu z SPR-em Nowe Piekuty. Z tej okazji, drużyna z powiatu wysokomazowieckiego postanowiła wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie Michała Boguckiego.

Na fan page’u nowopiekuckiego zespołu pojawił się komunikat: „Drodzy Kibice, w najbliższą sobotę zagramy na wyjeździe z Bestiosem Białystok. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, dlatego prosimy Was o zaciśnięcie kciuków! ✊ Jednocześnie wszystkich naszych sympatyków zachęcamy do wsparcia Michasia Boguckiego, który walczy z SMA 💪 Każda złotówka jest na wagę jego życia! 🙏 Rzuć piątaka na szczęście 😏”.

Przypomnijmy, że SPR Nowe Piekuty już wcześniej wspierał Michała Boguckiego. Drużyna przekazała klubowe gadżety na licytację, która odbyła się podczas pikniku w Nowych Piekutach. Tym razem zespół chciałby zaangażować większą liczbę kibiców. – Widzimy, że do finału zbiórki wciąż brakuje dużo pieniędzy. Tym drobnym gestem chcielibyśmy przypomnieć, że każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla Michałka i jego rodziny bardzo cenna. Nie prosimy o wiele, ale jeśli każdy z nas przeleje na konto zbiórki pięć złotych, zrobi się bardzo fajna suma. Pokażmy, że jesteśmy razem nie tylko podczas meczów, ale również poza boiskiem – powiedział rozgrywający, Marcin Piekutowski.

Zbiórkę można zasilić wchodząc w link: https://www.siepomaga.pl/michal-kontra-sma

Licytację dla Michasia: https://www.facebook.com/groups/926688057674235/

Więcej o SPR Nowe Piekuty znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/sprnowepiekuty/

Foto: Dawid Poniatowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.