SPR wraca do swojej twierdzy!

W niedzielę SPR Nowe Piekuty rozegra swój pierwszy domowy mecz w tym sezonie! Rywalem piekuckiej drużyny będzie UKS Jaćwingowie Gołdap.

Od wygranej w Ełku minęły już niemal dwa tygodnie. W tym czasie Piotr Tymiński pracował z zespołem nad formą fizyczną i taktyką. Udało się rozegrać sparing z drugoligowym TS-em Siemiatycze. – Mieliśmy czas, by zagrać mecz z ekipą z Siemiatycz. Dzięki temu uchwyciliśmy nasze błędy, nad którymi pracowaliśmy w kolejnym tygodniu. Ponadto doszlifowaliśmy nasze zadania taktyczne. Mam nadzieję, że ten sparing przyniesie pożądane efekty – mówił rozgrywający, Mateusz Krassowski.

Przed drużyną z Nowych Piekut trudny mecz, ale szczypiorniści nie zamierzają tanio sprzedać skóry. – Znamy swoje możliwości, ale wiemy, że nie można lekceważyć przeciwnika. W poprzednich sezonach dostaliśmy już tego nauczkę. Nie chcemy tego powtarzać. Każdy mecz i każde punkty są dla nas bardzo ważne, dlatego do tego spotkania podejdziemy w pełni skoncentrowani – wyjaśniał Michał Łapiński. – Mam nadzieję, że kibice stęsknili się za piłką ręczną i licznie zjawią się w hali. Zawsze nam pomagali i chciałbym, by tym razem było tak samo. Tak więc do zobaczenia! – dodał bramkarz SPR-u.

SPR Nowe Piekuty – UKS Jaćwingowie Gołdap
Termin:
19 listopada 2017, godz. 13:30
Miejsce: Hala ZSCKR w Rudce

Więcej informacji na: www.facebook.com/sprnowepiekuty

Zaproszenie2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.