Rozstrzygnięcie konkursu na NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Protokół

oceny prac zgłoszonych na Konkurs Świąteczny

 „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Nowych Piekutach

Do konkursu zgłoszono 64 prace w poszczególnych kategoriach

I Kategoria – dzieci do 12 lat – 50 prac

II Kategoria – młodzież od 13 do 20 lat – 14 prac

III grupa – dorośli powyżej 21 lat – brak prac

Jury w składzie:

Marianna Żebrowska – Przewodnicząca

Monika Olędzka – członek

Renata Kruszewska – członek

przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie Konkursu biorąc pod uwagę

  • ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu;
  • opracowanie ogólne, dobór i wykorzystanie materiałów;
  • wkład pracy;
  • estetyka pracy oraz trwałość konstrukcji;
  • walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka, dodatki),

następującym osobom:

I Kategoria – dzieci do 12 lat

I miejsce  – Olga Grodzka – Jabłoń Kościelna

II miejsce – Maja Niemyjska – Jabłoń Kościelna

III miejsce – Aleksandra Staszewska – Jabłoń Kościelna

Prace wyróżnione :

W kategorii I

Bartłomiej Brolek – Nowe Piekuty

Piotr Brolek – Nowe Piekuty

Daniel Średnicki – Skłody Borowe

Zuzanna Średnicka – Skłody Borowe

Sebastian Średnicki – Skłody Borowe

Amelia Gaczkowska – Jabłoń Kościelna

Szymon Gaczkowski – Jabłoń Kościelna

Krystian Markowski – Nowe Żochy

Izabela Jankowska – Jabłoń Markowięta

Kinga Bagińska – Jabłoń Uszyńskie

Miłosz Olędzki – Jabłoń Kościelna

Natalia Śliwowska – Jabłoń Kościelna

Marta Jaźwińska – Jabłoń Kościelna

Małgorzata Werpachowska – Jabłoń Kościelna

Karolina Szymborska – Szymbory Andrzejowięta

Magdalena Kulesza – Jabłoń Dąbrowa

Sylwia Brzósko – Jabłoń Samsony

Julia Frańczuk – Jabłoń Kościelna

Magdalena Piekutowska – Jabłoń Jankowce

Łucja Szymborska – Szymbory Andrzejowięta

Rafał Śliwowski – Jabłoń Kościelna

Izabela Rząca – Jabłoń Kościelna

Dominka Jaworowska – Nowa Ruś

Wiktor Brzozowski – Jabłoń Kościelna

Gabriela Brzozowska – Jabłoń Kościelna

Karolina Rząca – Jabłoń Kościelna

Izabela Krajewska – Mazury

Julia Jabłońska – Jabłoń Kościelna

Wiktoria Drągowska – Jabłoń Kościelna

Anna Brzozowska – Szymbory Jakubowięta

Oskar Staszewski – Jabłoń Kościelna

Emilia Grodzka – Jabłoń Kościelna

Magdalena Grodzka – Jabłoń Kościelna

Paulina Sadkowska – Piekuty Urbany

Martyna Sadkowska – Piekuty Urbany

Dominika Jabłońska – Jabłoń Samsony

Wiktoria Falkowska – Łopienie Jeże

Mateusz Okonowicz – Markowo Wólka

Sebastian Okonowicz – Markowo Wólka

Dąbrowski Łukasz – Łopienie Jeże

Maja Perkowska – Skłody Borowe

Ola Krajewska – Mazury

Miłosz Idźkowski – Jabłoń Markowięta

Oliwia Frańczuk – Jabłoń Kościelna

Julia Łuczaj – Szymbory Włodki

Maciej Żochowski – Jabłoń Jankowce

Michalina Drągowska – Jabłoń Kościelna

 

II Kategoria – młodzież od 13 do 20 lat

I miejsce – Andżelika Okonowicz – Markowo Wólka

II miejsce – Dominika Jankowska – Jabłoń Jankowce

III miejsce – Mariusz Krych – Szymbory Włodki

 

 

Prace wyróżnione :

W kategorii II

Mateusz Jabłoński – Jabłoń Zambrowina

Natalia Czarkowska – Jabłoń Dąbrowa

Ewelina Jabłońska – Jabłoń Uszyńskie

Patrycja Dąbrowska – Jabłoń Śliwowo

Edyta Jankowska – Jabłoń Jankowce

Aneta Rząca – Jabłoń Kościelna

Julia Buks – Jabłoń Kościelna

Paulina Jabłońska – Jabłoń Uszyńskie

Dominik Niemyjski – Jabłoń Kościelna

Wioleta Jankowska – Jabłoń Spały

Weronika Płońska – Jabłoń Dąbrowa

III grupa – dorośli powyżej 21 lat

Brak prac w tej kategorii

Jury oraz organizatorzy dziękują dzieciom i młodzieży za wykonanie pięknych kartek Bożonarodzeniowych. Słowa podziękowania kierują również do rodziców i nauczycieli, którzy wspierali dzieci w twórczej pracy. Wszystkie nagrody i wyróżnienie, które nie zostały odebrane podczas rozstrzygnięcia konkursu w czasie Spotkania Mikołajkowego otrzymają je w szkołach w najbliższych dniach.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności (GOK). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.