KAMPANIA „POD BIAŁO-CZERWONĄ” POD HONOROWYM PATRONATEM PREZESA RADY MINISTRÓW MATEUSZ MORAWIECKIEGO

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

Celem projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to, jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny. poświęcali nasi przodkowie. 

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią (szczegóły w regulaminie) liczbę głosów poparcia online za pomocą serwisu. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy. 

Poniżej podajemy link do oddawania głosów na Gminę Nowe Piekuty.


https://bialoczerwona.www.gov.pl/ 

Liderem w Gminie Nowe Piekuty jest Pan Marek Kaczyński – Wójt Gminy Nowe Piekuty.

Trzy gminy, które na dzień 31.12.2020r. na godz. 23:59 osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców, przewidziany jest udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Nowe Piekuty do oddawania głosów na naszą gminę!!!!!


Więcej na temat projektu: Pod biało-czerwoną

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.